Naujienos

„Realco“ bendradarbiaus su nekilnojamo turto plėtotojais

Grįžti į naujienų sąrašą

Bendrovė „Realco“ pradeda bendradarbiauti su kitais nekilnojamo turto plėtotojais ir sklypų savininkais Vilniuje. Viena didžiausių Lietuvos nekilnojamo turto plėtotojų siūlo papildyti kitų vystytojų įgyvendinamus projektus savo kompetencijomis.

„Žengiame į naują kompanijos etapą. Iki šiol tiek komercinių objektų, tiek gyvenamųjų namų statybos projektus plėtojome savo sklypuose. Nuo šiol savo ilgametę patirtį ir kompetencijas taikysime bendradarbiaudami su kitais nekilnojamo turto projektų vystytojais“, - sakė „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Anot jo, bendrovėje dirba stiprios statybų valdymo, pardavimų ir marketingo komandos, pasiruošusios papildyti tiek komercinės, tiek gyvenamosios statybos projektus įvairiuose jų įgyvendinimo etapuose.

„Šiuo metu jau deramės su keliais potencialiais partneriais dėl bendros veiklos jų plėtojamuose nekilnojamo turto projektuose“, - teigė J. Dovidonis. 

Nuo 2006 metų sėkmingai Vilniaus nekilnojamo turto rinkoje veikianti „Realco“ iš viso yra pastačiusi ir pardavusi 2150 butų. 2018 metais bendrovė pardavė 391 butą Vilniuje statomuose gyvenamųjų namų projektuose „Linkmenų ežerai“, „Žvėryno panoramos“ ir „Ozo parkas“. 2017 metais „Realco“ pardavimai sudarė 438 butus.

„Realco“ pastatė keturis verslo centrus Vilniuje: trijų verslo centrų „Alfa“, „Beta“ ir „Gama“ projektą „Ozo biurai“ ir „Penta“. „Ozo biurų“ plotas sudaro 42,3 tūkst. kv. metrų, „Pentos“ – 13,8 tūkst. kv. metrų. Šiuos objektus įsigijo Suomijos nekilnojamojo turto bendrovė „Technopolis“: „Ozo biurus“ – 2013 metais, „Pentą“ – 2017-aisiais.

Šiuo metu „Realco“ plėtojamų nekilnojamo turto projektų suminė vertė yra virš 150 mln. eurų.

Grįžti į naujienų sąrašą