STATOMAS

Verslo centras „HERO“

Rinkoje neturinti lygių, sveikoji ir žalioji darbo aplinka, kuri padės Jūsų komandai atskleisti geriausia. Sveikoji Hero darbo aplinka ir tvarus pastato gyvavimo ciklas buvo sukurti vadovaujantis pasaulinio lygio „Well“ ir „BREEAM EXCELLENT“ standartais. Kiekviena įgyvendinta detalė prisideda, kad čia Jūs taptumėte sveikesni ir laimingesni, o tai reiškia – labiau įsitraukę ir produktyvesni.

Planuojama statybų pabaiga 2025 m. II ketv.

- „Well“ ir „BREEAM EXCELLENT“ sertifikatai
- Centrinis Vilniaus Verslo rajonas
- 32.000 kv. m. nuomai skirto ploto
- Iki 4000 kv.m. ploto viename aukšte
- Į sveikatą orientuota aplinka
- Platus paslaugų ir parduotuvių spektras
-Oro valymo ir drėkinimo sistemos

www.bchero.lt

x
Įgyvendintas

Verslo centras „PENTAGON“

Įgyvendintas

Verslo centras „PENTAGON“

Darbas – mūsų antrieji namai, kuriuose praleidžiame didžiąją dienos dalį. Todėl vis daugiau žmonių dėmesį kreipia ne tik į jaukų ir komfortišką būstą, bet ir patogią, ergonomišką darbo erdvę. Verslo centras „Pentagon“ sukurtas skiriant didelį dėmesį aplinkai ir darbuotojų gerovei, todėl visi sprendimai ir technologijos sumaniai tarnauja verslo reikmėms.
Nuo pat koncepcijos sukūrimo iki statybinių medžiagų atrinkimo – svarbi kiekviena detalė. Kokybę ir ekonomiškumą užtikrina A energinio efektyvumo ir LEED „Gold“ tvarios statybos sertifikatai, pasitikėjimą kelia išskirtinė architektūra, solidus interjeras, funkcionalios darbo vietos bei šiuolaikiški IT sprendimai. Verslo centro darbuotojų patogumui įrengtos saugomos aikštelės ir atskira erdvė elektromobiliams, o vidiniame kieme esanti žalioji poilsio zona leidžia atsipūsti ir turiningai išnaudoti pertraukėles.

x
Įgyvendintas

Verslo centras „gama”

Įgyvendintas

Verslo centras „gama”

GAMA statybos baigtos 2013 metais. Šiuolaikiškas projektas pasižymi B+ klasės energiniu efektyvumu ir iš viso turi net 10,570 kv. m bendro nuomojamo ploto. Jame įrengta kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė su 360 vietų automobiliams ir specialia uždara dviračių saugykla.

x
Įgyvendintas

Verslo centras „Beta”

Įgyvendintas

Verslo centras „Beta”

BETA pastato projektas įgyvendintas 2010 metais ir išsiskiria ekonomiškais sprendimais bei modernia architektūra. 10 aukštų, B+ energinio efektyvumo klasės statinys turi daugiau nei 22,300 kv. m nuomai skirtą plotą ir 670 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

x
Įgyvendintas

Verslo centras „Alfa”

Įgyvendintas

Verslo centras „Alfa”

Tai 4 aukštų, B+ energinio efektyvumo klasės, šiuolaikiškos architektūros statinys, kuris duris atvėrė 2008 metais. Bendras ALFA pastato nuomojamų patalpų plotas siekia 8,700 kv. m, jame įrengta požeminė aikštelė, talpinanti 240 automobilių.

x