Planuojamas

Verslo centras „HERO“

HERO biurai pirmieji Lietuvoje siekia WELL sertifikato, kuris patvirtina, kad jie sukurti galvojant apie žmogų – jo sveikatą ir gerą savijautą. Todėl dirbdami HERO biuruose galite tapti geriausia savo versija: nerti į savo veiklą ir būti ramūs, kad išgėrėte reikiamą kiekį vandens, sveikai papietavote ir apgalvojote savo planą ramioje meditacijos aplinkoje. Jei ir jūs rūpite sau taip, kaip ir mums rūpi HERO biurų žmonės, leiskite papasakoti apie save daugiau.

- Planuojami siekti Well ir Breeam excellent sertifikatai
- Biurų pastatas 15-os ir 14-os aukštų
- Nuomai skirtas 30 000 m2
- Į sveikatą orientuota aplinka
- Platus paslaugų ir parduotuvių spektras
- Individuali drėkinimo ir vėdinimo Sistema

Susisiekite su mumis:
heronuoma@realco.lt
+370 659 13399

Įgyvendintas

Verslo centras „PENTAGON“

Įgyvendintas

Verslo centras „PENTAGON“

Darbas – mūsų antrieji namai, kuriuose praleidžiame didžiąją dienos dalį. Todėl vis daugiau žmonių dėmesį kreipia ne tik į jaukų ir komfortišką būstą, bet ir patogią, ergonomišką darbo erdvę. Verslo centras „Pentagon“ sukurtas skiriant didelį dėmesį aplinkai ir darbuotojų gerovei, todėl visi sprendimai ir technologijos sumaniai tarnauja verslo reikmėms.
Nuo pat koncepcijos sukūrimo iki statybinių medžiagų atrinkimo – svarbi kiekviena detalė. Kokybę ir ekonomiškumą užtikrina A energinio efektyvumo ir LEED „Gold“ tvarios statybos sertifikatai, pasitikėjimą kelia išskirtinė architektūra, solidus interjeras, funkcionalios darbo vietos bei šiuolaikiški IT sprendimai. Verslo centro darbuotojų patogumui įrengtos saugomos aikštelės ir atskira erdvė elektromobiliams, o vidiniame kieme esanti žalioji poilsio zona leidžia atsipūsti ir turiningai išnaudoti pertraukėles.

Įgyvendintas

Verslo centras „gama”

Įgyvendintas

Verslo centras „gama”

GAMA statybos baigtos 2013 metais. Šiuolaikiškas projektas pasižymi B+ klasės energiniu efektyvumu ir iš viso turi net 10,570 kv. m bendro nuomojamo ploto. Jame įrengta kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė su 360 vietų automobiliams ir specialia uždara dviračių saugykla.

Įgyvendintas

Verslo centras „Beta”

Įgyvendintas

Verslo centras „Beta”

BETA pastato projektas įgyvendintas 2010 metais ir išsiskiria ekonomiškais sprendimais bei modernia architektūra. 10 aukštų, B+ energinio efektyvumo klasės statinys turi daugiau nei 22,300 kv. m nuomai skirtą plotą ir 670 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

Įgyvendintas

Verslo centras „Alfa”

Įgyvendintas

Verslo centras „Alfa”

Tai 4 aukštų, B+ energinio efektyvumo klasės, šiuolaikiškos architektūros statinys, kuris duris atvėrė 2008 metais. Bendras ALFA pastato nuomojamų patalpų plotas siekia 8,700 kv. m, jame įrengta požeminė aikštelė, talpinanti 240 automobilių.