Esame nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė, kuri tiki, kad nauji pastatai – tai daugiau nei miesto plėtra. Tai nauji gyvenimai, naujos istorijos – tai vietos, kur žmonės kuria savo svajonių namus, darbo vietas, kur gimsta kultūra ir plečiasi bendruomenės. Tai laikui nepavaldūs, tvarūs sprendimai, formuojantys mūsų aplinką ir klojantys pagrindą geresnei ateičiai. 

Savo veiklą pradėjome 2006 metais ir šiandien galime didžiuotis būdami tarp didžiausių ir stipriausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje. Pasiekti tikslus ir užsitarnauti patikimą vardą mums padėjo tvirtos verslo tradicijos, inovatyvių technologijų integravimas į darbo procesus ir kryptingai suformuota profesionalių specialistų komanda.

Statome ir plėtojame tiek gyvenamuosius, tiek visuomeninius ir komercinės paskirties projektus. Kurdami pastatus ir erdves, didelį dėmesį skiriame jų harmonijai su aplinka ir vietos infrastruktūrai. Galvojame ne tik apie tai, kas vyksta šiandien, bet ir apie ilgalaikę perspektyvą, todėl daug investuojame į kokybiškas medžiagas bei integralius architektūros sprendimus, padedančius kiekvienam projektui tapti neatsiejama miesto dalimi.

Mums svarbus ne tik statybos procesas, bet ir tai, kas vyksta šalia. Todėl rūpinamės aplinkotvarka ir kaimynyste: formuojame bendruomenes, skatiname tarpusavio bendradarbiavimą. Sėkmę matuojame ne laiku ir sklandžiai įgyvendintomis statybomis, o projektais, kurie įsilieja į visuomenę ir kuria pridėtinę vertę Lietuvos verslui bei žmonių gerovei.

Kokybė

Dėmesys detalėms

Dėmesys detalėmis

Projektą laikome įgyvendintu ne statyboms pasibaigus, o tuomet, kai visi sprendimai sudėlioti taip, kad žmonės galėtų įsilieti į erdves ir jose jaustis komfortiškai. Didelį dėmesį skiriame kiekvienai detalei: nuo saugomų teritorijų ir požeminių automobilių stovėjimo aikštelių, iki išpuoselėto kraštovaizdžio bei poilsio erdvių.

Šiuolaikiški sprendimai

Šiuolaikiški sprendimai

Gyvename laiku, kai pirmenybę teikiame erdvėms, kurios sugeba prisitaikyti prie mūsų poreikių, o ne atvirkščiai. Kurdami projektus taikome šiuolaikiškus ir pažangius sprendimus, leidžiančius šalia turėti viską, ko reikia kokybiškam gyvenimui ar efektyviam darbui.

Medžiagų ilgaamžiškumas

Medžiagų ilgaamžiškumas

Kuriant miestą svarbu galvoti ne tik apie šiandieną, bet ir ateities kartas. Investuojame į patikimus, ilgaamžius sprendimus, o statyboms naudojamas medžiagas atrenkame kruopščiai, pirmenybę teikdami gaminiams, kurie atitinka aukščiausius standartus ir yra pripažinti pasauliniame kontekste.

Harmonija su aplinka

Harmonija su aplinka

Joks pastatas negali egzistuoti vienas. Jis yra miesto, mikrorajono ir kiekvieno jį supančio žmogaus gyvenimo dalis. Kad mūsų projektai harmoningai susilietų su aplinka ir kurtų pridėtinę vertę, betarpiškai bendradarbiaujame su architektais ir drauge analizuojame vietos struktūrą bei jos žmonių poreikius.

Karjera

Mus įkvepia ambicingi žmonės, pasiryžę drauge su mumis augti, tobulėti ir kurti pokytį, kuris atsispindės veiklos rezultatuose. Jei norite dirbti įmonėje, kuri prisideda prie aplinkos ir žmonių gerovės kūrimo, atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir tapkite „Realco“ komandos dalimi! karjera@realco.lt

x