Įgyvendintas

„Vichy” vandens parkas

Įgyvendintas

„Vichy” vandens parkas

„Vichy“ vandens parkas – unikalus vandens pramogų kompleksas, sujungęs autentišką Polinezijos salų egzotiką ir moderniausias vandens atrakcionų technologijas. Čia tavęs laukia 7 įsimintiniausios vandens čiuožyklos Baltijos šalyse.
„Vichy“ vandens parke vienu metu gali pramogauti 1,5 tūkstančio lankytojų. Parko lankytojų reikmėms įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, 1300 rūbinės spintelių, 120 dušų.

x
Įgyvendintas

Delfi sporto centras

Įgyvendintas

Delfi sporto centras

Šviesus, erdvus ir lengvai pasiekiamas – toks yra naujasis DELFI sporto centras Vilniuje. Šiandien tai moderniausias daugiafunkcinis sporto kompleksas Lietuvoje ir visame regione, po vienu stogu talpinantis keturių sporto šakų profesionalams ir mėgėjams skirtas žaidimo aikšteles ir treniruočių erdves.
4.500 kv. metrų sporto komplekse yra 8 badmintono aikštelės, 4 paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso aikštelės, 2 teniso kortai. 4 atviros lauko paplūdimio tinklinio aikštelės
Taip pat sukurta daugiau nei 400 kv. metrų ploto universali treniruočių erdvė.

x
Įgyvendintas

Prekybos centras „OZAS“

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ išsiskiria ypatinga architektūra, kuri koreliuoja su jo pavadinimu: banguotos pastato linijos simbolizuoja šioje vietoje ledynų suformuotas žemės reljefo, vadinamojo ozo, formas.
Pramogų ir prekybos centras „OZAS“ suprojektuotas per tris aukštus, bendras plotas sudaro 172.000 kv. m. Įrengta 2200 automobilių stovėjimo vietų. Veikia 180 įvairių parduotuvių, dešimtys restoranų, teikiamos pramogų ir sporto paslaugos.

x