Parduodamas

„Šventosios vartai”

„Šventosios vartai“ – ypatinga aura alsuojantis projektas su analogų neturinčiu vaizdu į Baltijos jūrą ir Šventosios upės žiotis. Paskutinius, bene geriausius, apartamentus prestižinėje gyvenvietėje kviečiame įsigyti aukciono būdu. Registracija į aukcioną rugsėjo 5–9 d. Aukcionas vyks rugsėjo 14 d.

plačiau apie projektą
Planuojamas

Vileišio g. 27 A

Planuojamas

Vileišio g. 27 A

Viename seniausių ir žaliausių sostinės rajonų – Antakalnyje – jau netrukus iškils naujas aukštesnės klasės būsto projektas.
Unikalioje vietoje, šalia upės, naujakuriams pasiūlysime vos 66 butus kokybiškam, ramiam gyvenimui ir ypatingoms akimirkoms.
www.vileisio27.lt

Projekto adresas

Vileišio g. 27a

Butų skaičius

66

Butų dydžiai

1-4 kamb. nuo 33 kv.m. iki 88 kv.m.

Parduodamas

Go life

Preliminari projekto vizija
Parduodamas

Go life

GO LIFE namai – veržliam, jaunam, stilingam. Dieną apsupti verslo centrų, o vakarais – pramogų. Vos palikęs namus ženk į malonumų sūkurius – apsipirk madingose parduotuvėse ir atsigaivink jaukiose kavinėse. Jėgas atgauk žaliosiose parkų oazėse ir pramogauk koncertų salėse. Šok nuo sofos ir pajudink kūną sporto klubuose. Viskas, kas tau patinka – vos ištiesus ranką. Miesto ir gamtos harmoniją GO LIFE namuose tarp Ozo ir Gerulaičio gatvių. www.golife.lt

plačiau apie projektą
ĮGYVENDINTAS

Žvėryno panoramos

ĮGYVENDINTAS

Žvėryno panoramos

„Žvėryno panoramos“ – moderni bei šiuolaikiška gyvenvietė, besikurianti puikiai išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus mikrorajone. Iš unikaliu, skandinavišku stiliumi alsuojančių namų terasų žvilgsnį patraukia kvapą gniaužiančios žaliojo Žvėryno panoramos. „Žvėryno panoramos“ – kokybiški bei komfortiški namai žmonėms, vertinantiems privatumą ir erdvę. Galėsite rinktis erdvius butus su žaliosiomis mansardomis arba išskirtinumu dvelkiančiomis terasomis.

plačiau apie projektą
Parduodamas

Prie Vilnelės

Parduodamas

Prie Vilnelės

Pėstute nueiti iki senamiesčio, bet grįžti į namus, kurie statyti jau šiame amžiuje. Gyventi moderniai, bet jausti senamiesčio artumą ir mėgautis jo istorijomis. Juk nėra nieko geriau, kai pabuvojęs ten, kur gyvenimas verda, gali grįžti į savo užutekį prie Vilnelės – ten, kur yra tavo epochos namai.

plačiau apie projektą
Parduodamas

7 vakarai

Parduodamas

7 vakarai

Tikrasis gyvenimas prasideda vakare, kai atvėrę namų duris už jų paliekame dienos rūpesčius ir žinome – šis laikas bus skirtas tik mums ir patiems brangiausiems. „7 vakarai“ – žalumos apsuptyje, vakarinėje miesto dalyje, įsikūrę daugiabučiai ieškantiems namų, kuriuose būtų gera gyventi. Projektas sukurtas skubančiam miesto žmogui, svajojančiam apie namus, kuriuose gyvenimas sulėtėja, o aplinka yra pritaikyta pagal jo poreikius. Racionalus butų išplanavimas, dideli balkonai bei terasos ant stogo leis mėgautis pakankama erdve sau, A+ energinė klasė užtikrins, kad namai būtų šilti ir taupūs.

plačiau apie projektą
Planuojamas

Algirdo 3

Planuojamas

Algirdo 3

Unikali architektūra. Gyvenimo kokybė - išskirtinis dėmesys žmogui, jo poreikiams bei komfortui. Butai su didelėmis privačiomis terasomis, panoraminiais langais, antresolėmis. Saugus, estetiškas, "žalias" ir tylus kiemas.

Erdvė. Privatumas. Žalumas. Individualaus namo kokybė miesto širdyje.

www.algirdo3.lt

Projekto adresas

Algirdo g. 3

Butų skaičius

96

Butų dydžiai

1-4 kamb. nuo 35kv.m. iki 120 kv.m.

Įgyvendintas

Ozo parkas I-IV etapai

Įgyvendintas

Ozo parkas I-IV etapai

Pirmieji gyventojai „Ozo parke“ įsikūrė 2008 m., o nuo to laiko jau įgyvendinti keturi projekto plėtros etapai.
Norintiems gyventi miesto centre, tačiau kartu ir ramioje gamtos apsuptyje, „Ozo parkas“ – svajonių gyvenvietė. Dydžiu tris kartus Vingio parko koncertų erdvę pralenkiantis žalias parkas – viena labiausiai vertinamų bei puoselėjamų poilsio bei laisvalaikio erdvių. Ežerėliais, per 500 naujų medžių, suoliukais, 2,5 km pasivaikščiojimo takais praturtintas parkas – ypač populiarus ne tik gyvenvietės, bet ir miesto elementas. Vaikštinėdami šiuo žaliuoju parku turėsite progą pasilabinti su čia užsukančiomis stirnomis, į Raudonąją knygą įtrauktais paukščiais, gyvūnais bei augmenija.

plačiau apie projektą
Įgyvendintas

„Linkmenų ežerai” III

Mūsų santykis su gamta visada buvo be galo stiprus, sinergiškas ir būtinas tam, kad jaustume pilnatvę. Galvodami apie žmogaus prigimtį ir jo poreikius šiandieniniame urbanistiniame pasaulyje, sukūrėme jaukų ir žalią gyvenamųjų namų kvartalą Linkmenų gatvėje, visai šalia natūraliai susiformavusių ežerėlių.

plačiau apie projektą
Įgyvendintas

Ozo parkas V etapas

Įgyvendintas

Ozo parkas V etapas

„Ozo parkas“ – moderni gyvenvietė, įsikūrusi viename perspektyviausių Vilniaus mikrorajonų. „Ozo parkas“ – lyg mažas miestas, skirtas patogiam gyvenimui, darbui, poilsiui, pramogoms. Šiandien, kai didžiąją dalį dienos praleidžiame stovėdami eilėse ar kamščiuose, taip gera turėti savo kampelį, savo laisvę, kurioje galime lengviau kvėpuoti, judėti, mėgautis ramia, harmoninga aplinka. „Ozo parkas“ – tai tarsi atskiras, nedidelis miestas, kuriame gyvenimas teka kiek kitokia vaga.

plačiau apie projektą
Įgyvendintas

Linkmenų ežerai I, II etapai

„Linkmenų ežerai“ – jaukus ir žalias gyvenamųjų namų kvartalas Šnipiškių rajone, Linkmenų gatvėje, greta natūraliai susiformavusių ežerėlių. Išskirtines sąlygas komfortiškam gyvenimui ir kokybiškam poilsiui čia kuria rami ir uždara, tačiau strategiškai patogi vieta, šilti ir ekonomiški mažaaukštės statybos namai, puikiai išvystyta miesto infrastruktūra ir patogus susisiekimas su visais miesto rajonais.

plačiau apie projektą

Projektų vieta

Projektų vieta

Projektų vieta