Gyvenamieji projektai

Įgyvendintas

Ozo parkas I-IV etapai

Pirmieji gyventojai „Ozo parke“ įsikūrė 2008 m., o nuo to laiko jau įgyvendinti keturi projekto plėtros etapai.
Norintiems gyventi miesto centre, tačiau kartu ir ramioje gamtos apsuptyje, „Ozo parkas“ – svajonių gyvenvietė. Dydžiu tris kartus Vingio parko koncertų erdvę pralenkiantis žalias parkas – viena labiausiai vertinamų bei puoselėjamų poilsio bei laisvalaikio erdvių. Ežerėliais, per 500 naujų medžių, suoliukais, 2,5 km pasivaikščiojimo takais praturtintas parkas – ypač populiarus ne tik gyvenvietės, bet ir miesto elementas. Vaikštinėdami šiuo žaliuoju parku turėsite progą pasilabinti su čia užsukančiomis stirnomis, į Raudonąją knygą įtrauktais paukščiais, gyvūnais bei augmenija.

plačiau apie projektą
Parduodamas

„Linkmenų ežerai” III

Mūsų santykis su gamta visada buvo be galo stiprus, sinergiškas ir būtinas tam, kad jaustume pilnatvę. Galvodami apie žmogaus prigimtį ir jo poreikius šiandieniniame urbanistiniame pasaulyje, sukūrėme jaukų ir žalią gyvenamųjų namų kvartalą Linkmenų gatvėje, visai šalia natūraliai susiformavusių ežerėlių.

plačiau apie projektą
Parduodamas

Žvėryno panoramos

„Žvėryno panoramos“ – moderni bei šiuolaikiška gyvenvietė, besikurianti puikiai išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus mikrorajone. Iš unikaliu, skandinavišku stiliumi alsuojančių namų terasų žvilgsnį patraukia kvapą gniaužiančios žaliojo Žvėryno panoramos. „Žvėryno panoramos“ – kokybiški bei komfortiški namai žmonėms, vertinantiems privatumą ir erdvę. Galėsite rinktis erdvius butus su žaliosiomis mansardomis arba išskirtinumu dvelkiančiomis terasomis.

plačiau apie projektą
Įgyvendintas

Ozo parkas V etapas

„Ozo parkas“ – moderni gyvenvietė, įsikūrusi viename perspektyviausių Vilniaus mikrorajonų. „Ozo parkas“ – lyg mažas miestas, skirtas patogiam gyvenimui, darbui, poilsiui, pramogoms. Šiandien, kai didžiąją dalį dienos praleidžiame stovėdami eilėse ar kamščiuose, taip gera turėti savo kampelį, savo laisvę, kurioje galime lengviau kvėpuoti, judėti, mėgautis ramia, harmoninga aplinka. „Ozo parkas“ – tai tarsi atskiras, nedidelis miestas, kuriame gyvenimas teka kiek kitokia vaga.

plačiau apie projektą
Parduodamas

„Šventosios vartai”

Šventosios vartai – tai vartai, pro kuriuos kadaise namo parplaukdavo žvejai. Šiandien šią vietą atkuriame laivų ir žvejų istorijas pasakodami naujai ir leisdami čia apsigyventi tiems, kuriems namai yra ne tik vieta pasislėpti nuo miesto maišaties, bet ir nuosavas uostas, į kurį visada gera grįžti.

plačiau apie projektą
Įgyvendintas

Linkmenų ežerai I, II etapai

„Linkmenų ežerai“ – jaukus ir žalias gyvenamųjų namų kvartalas Šnipiškių rajone, Linkmenų gatvėje, greta natūraliai susiformavusių ežerėlių. Išskirtines sąlygas komfortiškam gyvenimui ir kokybiškam poilsiui čia kuria rami ir uždara, tačiau strategiškai patogi vieta, šilti ir ekonomiški mažaaukštės statybos namai, puikiai išvystyta miesto infrastruktūra ir patogus susisiekimas su visais miesto rajonais.

plačiau apie projektą