Įgyvendintas

GO LIFE

Įgyvendintas

GO LIFE

Projekto šūkis „Nerk į gyvenimą“ kalba pats už save. Vienoje pagrindinių miesto arterijų vystomas vidutinės klasės projektas spinduliuoja gyvybę ir kviečia švęsti gyvenimą. „GO Life“ – tai namai veržliam, jaunam, stilingam ir norinčiam visko. Būstai parduodami su pilna apdaila. www.golife.lt

plačiau apie projektą
x
Įgyvendintas

7 vakarai

Įgyvendintas

7 vakarai

Tikrasis gyvenimas prasideda vakare, kai atvėrę namų duris už jų paliekame dienos rūpesčius ir žinome – šis laikas bus skirtas tik mums ir patiems brangiausiems. „7 vakarai“ – žalumos apsuptyje, vakarinėje miesto dalyje, įsikūrę daugiabučiai ieškantiems namų, kuriuose būtų gera gyventi. Projektas sukurtas skubančiam miesto žmogui, svajojančiam apie namus, kuriuose gyvenimas sulėtėja, o aplinka yra pritaikyta pagal jo poreikius. Racionalus butų išplanavimas, dideli balkonai bei terasos ant stogo leis mėgautis pakankama erdve sau, A+ energinė klasė užtikrins, kad namai būtų šilti ir taupūs.

plačiau apie projektą
x
Įgyvendintas

„Šventosios vartai”

Įgyvendintas

„Šventosios vartai”

„Šventosios vartai“ – ypatinga aura alsuojantis projektas su analogų neturinčiu vaizdu į Baltijos jūrą ir Šventosios upės žiotis.

plačiau apie projektą
x
Įgyvendintas

Prie Vilnelės

Įgyvendintas

Prie Vilnelės

Pėstute nueiti iki senamiesčio, bet grįžti į namus, kurie statyti jau šiame amžiuje. Gyventi moderniai, bet jausti senamiesčio artumą ir mėgautis jo istorijomis. Juk nėra nieko geriau, kai pabuvojęs ten, kur gyvenimas verda, gali grįžti į savo užutekį prie Vilnelės – ten, kur yra tavo epochos namai.

plačiau apie projektą
x
ĮGYVENDINTAS

Žvėryno panoramos

ĮGYVENDINTAS

Žvėryno panoramos

„Žvėryno panoramos“ – moderni bei šiuolaikiška gyvenvietė, besikurianti puikiai išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus mikrorajone. Iš unikaliu, skandinavišku stiliumi alsuojančių namų terasų žvilgsnį patraukia kvapą gniaužiančios žaliojo Žvėryno panoramos. „Žvėryno panoramos“ – kokybiški bei komfortiški namai žmonėms, vertinantiems privatumą ir erdvę. Galėsite rinktis erdvius butus su žaliosiomis mansardomis arba išskirtinumu dvelkiančiomis terasomis.

plačiau apie projektą
x
Įgyvendintas

„Linkmenų ežerai” III

Mūsų santykis su gamta visada buvo be galo stiprus, sinergiškas ir būtinas tam, kad jaustume pilnatvę. Galvodami apie žmogaus prigimtį ir jo poreikius šiandieniniame urbanistiniame pasaulyje, sukūrėme jaukų ir žalią gyvenamųjų namų kvartalą Linkmenų gatvėje, visai šalia natūraliai susiformavusių ežerėlių.

plačiau apie projektą
x
Planuojamas

Algirdo 3

Planuojamas

Algirdo 3

Tai prestižinės klasės projektas, kuriuo kasdien didžiuojamės vis labiau. Prie „Algirdo 3“ kūrėjų komandos prisijungusi pripažinimą pelniusi architektų studija „Arches“ projektui pasiūlė unikalius architektūrinius sprendinius. Beveik sostinės širdyje kylantis mažaaukštės statybos namų kompleksas į aplinką įsilies perimetriniu užstatymu – jis sukurs jaukų uždarą kiemą, kuris bus paverstas modernia, stilinga ir žalia oaze. Atsižvelgiant į galimus skirtingus būsimų gyventojų poreikius, projekte bus siūlomi trijų skirtingų tipų būstai: „miesto namai“, penthauzai ir miesto butai.

Erdvu. Privatu. Tvaru. Gyvenkite išskirtinai unikalioje „Algirdo 3“ atmosferoje. Jūsų ambicingoms idėjoms – plati erdvė. Asmeninėms pergalėms – jaukus privatumas. Tvarumas – dėmesiui sau ir ateičiai.

www.algirdo3.lt

Projekto adresas

Algirdo g. 3

Butų skaičius

85

Butų dydžiai

1-6 kamb. nuo 36 kv.m. iki 145 kv.m.

Komercinės patalpos

6

x
Parduodamas

Baltupis

Parduodamas

Baltupis

Baltupis – trijų architektų komandų, „Unitectus“, „SP architektų grupė“ ir „Trys A. M.“ kūrybos vaisius, gimęs išvien su nauja Vilniaus miesto vizija. Daug potencialo turinčioje miesto dalyje iškilsiančio „Baltupio“ išskirtinumui išgauti jie pasiūlė individualią urbanistinę tūrių kompoziciją, kai formuojami atskiri nedideli kvartalai su uždarais kiemais bei privačių ir viešų erdvių sąranga. Naujas gyvenamųjų namų kvartalas siūlo įvairaus tipo būstus: nuo „Penthouse“, loftinių studijų, butų su terasomis, iki miesto kotedžų su privačiais kiemeliais.
www.baltupis.lt

plačiau apie projektą
x

JUST-IN

JUST-IN

Projektas, kurio nesupainiosi su jokiu kitu. Tokia mintis sukirba galvoje vos pamačius jo architektūrinę idėją. Projekto Justiniškėse viziją įgyvendinantys „313 architects“ pasiūlė didžiulę, kiek daugiau nei 2 ha, teritoriją padalinti į du kvartalus ir juose suformuoti išskirtinės architektūros pastatų tūrius. Gyvenamųjų namų komplekso centre numatoma visuomenei skirta vieša alėja, o vidiniai kiemai tarp namų taps gyventojų poilsio, pramogų ir želdynų erdvėmis. Tai leis sukurti idealias sąlygas gyventojų privatumui, tačiau bus pakankamai galimybių megztis bendrystei ir naujoms kaimynų draugystėms.

Projekto adresas

Justiniškių g. 126

Preliminarus butų skaičius

499

Preliminarūs butų dydžiai

1-4 kamb. 24–88 kv. m


SUSISIEKITE

x
Planuojamas

Parodų g. 1

Planuojamas

Parodų g. 1

Vaizdingoje vietoje šalia Neries, iškilsiantis projektas žada būti vienas patraukliausių savo segmente. Jis žavės savo daugiafunkciškumu ir organiškai įsilies į natūralią aplinką. Projektas išsiskirs jame numatytais jaukaus mastelio kiemais, identitetą kuriančiais pastatų fasadais bei nuo išorinio triukšmo ir vėjo psaugančiu pastatų išdėstymu. Jaukus ir žalias gyvenamųjų namų kvartalas bus skirtas atliepti šiuolaikiško miestiečio poreikius būti arti gamtos, turėti pakankamai erdvės poilsiui ir aktyvesnei fizinei veiklai, tačiau kartu per keliolika minučių pasiekti svarbiausius objektus, paslaugų centrus.

PROJEKTO ADRESAS

Parodų g. 1

Preliminarus butų skaičius

680

Preliminarūs butų dydžiai

1-4 kamb. 30-85 kv. m


SUSISIEKITE

x
Parduodamas

VILEIŠIO 27

Parduodamas

VILEIŠIO 27

VILEIŠIO 27 – žmonėms, kuriems prestižas pirmiausia reiškia galimybę apsupti save ir šeimos narius visaverčiu komfortu. Projektas, augantis drauge su poreikiu gyventi ramybės oazėse gamtos prieglobstyje, tačiau nenutolstant nuo strateginių miesto taškų.
Jūsų namai su išskirtine verte – ant subalansuotą gyvenimo tėkmę simbolizuojančios Neries kranto, gilią istoriją menančio Antakalnio mikrorajono širdyje.
www.vileisio27.lt

plačiau apie projektą
x
Įgyvendintas

Ozo parkas I-IV etapai

Įgyvendintas

Ozo parkas I-IV etapai

Pirmieji gyventojai „Ozo parke“ įsikūrė 2008 m., o nuo to laiko jau įgyvendinti keturi projekto plėtros etapai.
Norintiems gyventi miesto centre, tačiau kartu ir ramioje gamtos apsuptyje, „Ozo parkas“ – svajonių gyvenvietė. Dydžiu tris kartus Vingio parko koncertų erdvę pralenkiantis žalias parkas – viena labiausiai vertinamų bei puoselėjamų poilsio bei laisvalaikio erdvių. Ežerėliais, per 500 naujų medžių, suoliukais, 2,5 km pasivaikščiojimo takais praturtintas parkas – ypač populiarus ne tik gyvenvietės, bet ir miesto elementas. Vaikštinėdami šiuo žaliuoju parku turėsite progą pasilabinti su čia užsukančiomis stirnomis, į Raudonąją knygą įtrauktais paukščiais, gyvūnais bei augmenija.

plačiau apie projektą
x

Projektų vieta

Projektų vieta

Projektų vieta