Naujienos

„Vileišio27“ projekte Antakalnyje iškeltas vainikas, parduota ketvirtadalis butų

Grįžti į naujienų sąrašą

Nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ įpusėjo aukštesnės klasės gyvenamojo projekto Antakalnyje „Vileišio 27“ statybas. Bendrovė iškėlė vainiką, taip simboliškai pažymėdama pagrindinių konstruktyvo darbų pabaigą, taip pat skelbia sutarusi dėl ketvirtadalio butų pardavimo. Projektą, į kurį iš viso bus investuota apie 13 mln. eurų, planuojama baigti 2024 m. II ketv.  

„Statybų darbai vyksta pagal grafiką: naujakuriai raktus nuo savo namų gaus kitų metų antrąjį ketvirtį. Užbaigę konstruktyvo statybos darbus, simboliškai finalizuojame vieną pirmųjų bei svarbiausių pastato statybų etapų. Šiuo metu projekte tęsiami elektros instaliacijos darbai, pradedami drenažo darbai automobilių stovėjimo aikštelėje, vedžiojami vamzdynai – tiek vandentiekio, tiek šildymo, pradėti montuoti langai, kiek vėliau bus betonuojamos grindys“, – vardija „Realco“ pardavimų direktorius Marijonas Chmieliauskas. 

Beveik pusės hektaro ploto sklype suprojektuotame name bus įrengti 66 vieno-keturių kambarių butai, kurių plotas – 33–90 kv. metrų. Projekte numatyta ir 72 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugyklos bei sandėliukai, uždaras kiemas. 

„Nuo pradžių jautėme didelį pirkėjų susidomėjimą šiuo projektu – to priežastis tiek išskirtinė jo lokacija, tiek aukštesnės klasės segmento būstų trūkumas sostinėje. Statyboms dar tebevykstant, esame pardavę apie ketvirtadalį visų butų. Neabejojame, jog likę butai taip pat netruks surasti savo šeimininkus. Rugpjūčio 1–3 d. planuojame pirmas atviras duris šiame projekte, kai klientus pakviesime gyvai užeiti ir apžiūrėti butus“, – sako M. Chmieliauskas. 
 

Daug dėmesio vystytojas skiria projekto aplinkai – suprojektuotas itin erdvus gausiai apželdintas kiemas su privačiomis terasomis. Didelių investicijų reikalauja pasirinktos kokybiškos medžiagos ir interjero sprendiniai, pavyzdžiui, natūralaus klinkerio fasadas, išskirtinės išvaizdos laiptinės, išmani įėjimo kontrolė su vaizdo stebėjimo funkcija specialioje aplikacijoje mobiliajame įrenginyje. Apie aukštesnę projekto klasę byloja ir nedidelė jo apimtis – tik kiek daugiau nei 60 būstų, dėl ko kaimynystė tampa jaukesnė. 

„Vileišio 27“ projektas neabejotinai išsiskiria savo vieta mieste. Antakalnis yra vienas seniausių, žaliausių ir dėl to patraukliausių sostinės mikrorajonų, kuriame naujos statybos būsto pasiūla ypač ribota. Šis projektas kyla Antakalnio centre, šalia Neries upės, kurią dalis gyventojų matys pro savo langus. Naujakuriai galės ne tik mėgautis gamta viduryje miesto, išplėtotais pėsčiųjų ir dviračių takais bei kita infrastruktūra, trumpomis kelionėmis iki Senamiesčio, bet ir įvairių paslaugų tinklu – tai pagrindiniai senųjų mikrorajonų privalumai“, – vardija bendrovės pardavimų direktorius. 

Dažnai naujų projektų statybos senuose rajonuose tampa sėkmingų konversijų atvejais –  „Vileišio 27“ projektas taip pat prisidės prie Antakalnio veido keitimo, kas turėtų būti patrauklu tiek senajai, tiek būsimajai antakalniečių bendruomenei.  

Prie senųjų rajonų atgaivinimo plėtojant naujus projektus prisideda tai, kad vystytojai pasirūpina ne tik nauju pastatu ir kiemu prie jo, bet sutvarko ir aplinkines teritorijas, prieigas prie projekto. „Vystydami „Vileišio 27“ savo lėšomis pasirūpinsime naujo kelio su šaligatviu nutiesimu ir jo apšvietimu. Įrengsime ir šiuolaikišką pėsčiųjų taką – šiuo metu esame jo projektinių pasiūlymų viešinimo etape“, – aiškina M. Chmieliauskas.  

Kalbėdamas apie naujo projekto gyventojus jis sako, kad dauguma būsimų naujakurių yra Antakalnio gyventojai, kurie labai mėgsta šį rajoną, tačiau dėl menko naujos statybos būsto pasirinkimo anksčiau negalėjo patenkinti savo poreikių. Tai vyresnio amžiaus tėvams būstus perkantys vaikai arba vaikus auginančios šeimos, norinčios išsikelti iš senos statybos būsto. 

„Vileišio 27“ projekto viziją įgyvendina „Cloud architektai“, kurie taip pat dirba ir prie bendrovės plėtojamo verslo centro „Hero“. Tai antras „Realco“ šiuo metu aktyviai vystomas aukštesnės klasės projektas. Bendrovė Naujamiestyje stato prestižinės klasės daugiabučių kompleksą „Algirdo 3“, kurio statybos darbai taip pat įsibėgėję.  

www.vileisio27.lt

Grįžti į naujienų sąrašą