Naujienos

Šventojoje imtasi plėtoti „Šventosios vartai“ projektą

Grįžti į naujienų sąrašą

Bendrovė „Realco“ unikalioje vietoje, Šventojoje, prie pat paplūdimio, pradėjo vystyti apartamentų kvartalą „Šventosios vartai“. „Realco“ investicijos į šį išskirtinį projektą iš viso sieks 7 mln. eurų.  

Šis projektas visų pirma unikalus savo vieta – šalia jūros ir Šventosios upės. Lietuvos paplūdimio ruožas trumpas, todėl yra labai nedaug vietų, kur namai stovi prie pat paplūdimio.

Projekte iš viso suplanuoti 16  mažaaukščių namukų. Čia pirkėjams jau šią vasarą bus pasiūlyta įsigyti per 100 apartamentų, kurių bendras plotas – apie 5500 kv. metrų. 1-5 kambarių apartamentų plotas svyruoja nuo 32 iki 104 kv. metrų. 

Viršutinių aukštų apartamentai – su mansardomis. Daugelyje apartamentų bus įrengti erdvūs balkonai ar terasos. 

Orientuojamės į išrankų klientą, vertinantį ramų poilsį bei kokybę. 

Šiuo metu „Realco“ vykdo paruošiamuosius darbus: projektuoja apartamentų kvartalą ir ruošiasi pardavimų startui. Preliminari kvartalo „Šventosios vartai“ statybų pabaiga – 2020 metų antrasis ketvirtis. 

Nors „Realco“ iki šiol dirbo tik Vilniuje, įdomių ir unikalių projektų nuolat dairėmės visoje Lietuvoje. „Šventosios vartai“ – būtent toks projektas. Neatmetame galimybės įgyvendinti ir daugiau projektų kurortinėse vietovėse.   

Daugiau skaitykite VERSLO ŽINIOS portale.

Grįžti į naujienų sąrašą