Gyvenamieji projektai / Įgyvendinti / Žvėryno panoramos

Žvėryno panoramos

Žvėryno panoramos

Šiandien didmiesčių naujakuriai yra priversti rinktis: tarp gamtos apsupties ir patogios lokacijos, vaizdo pro langą ir geros infrastruktūros, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo. Todėl nusprendėme įkurti namus, skirtus reikliam ir ambicingam miesto žmogui, kuris nori visko.

„Žvėryno panoramos“ suteikia išskirtinę galimybę turėti erdvų kiemą poilsiui bei gražią aplinką, kuri po ilgos darbo dienos nuramins ir padės išvalyti mintis. Projekto gyventojus grynu oru lepins pašonėje esanti rekreacinė zona bei geodezinis draustinis, o kad gaivinanti žaluma jus suptų ne tik kieme – mansardose ir terasose įrengėme specialius eko darželius, kurie padės pabėgti nuo betono pilkumos ir į savo kasdienybę įnešti daugiau spalvų.

Gyvenvietė įsikūrusi unikalioje miesto vietoje, iš kurios atsiveriantys vaizdai rytais pažadins geriau nei bet koks puodelis kavos. Nuošali, gamtos apsupta vieta leis atitolti nuo miesto šurmulio, o aplink esančios švietimo įstaigos bei pramogų ir prekybos vietos patenkins visus infrastruktūrinius poreikius.

 „Žvėryno panoramos“ – gyvenimas ant Vilniaus stogo.

Projekto adresas

Vilnius, Siesikų g. 14