Gyvenamieji projektai / Parduodami / VILEIŠIO 27

VILEIŠIO 27

Tai aukštesnės klasės projektas, skirtas žmonėms, kuriems prestižas pirmiausia reiškia galimybę apsupti save ir šeimos narius visaverčiu komfortu – nuo išpuoselėtos aplinkos iki komfortiško būsto ir patogaus susisiekimo bei greta namų išvystytos paslaugų infrastruktūros.

„Vileišio 27“ išties kuriami namai su išskirtine verte – ant subalansuotą gyvenimo tėkmę simbolizuojančios Neries kranto, gilią istoriją menančio Antakalnio mikrorajono širdyje. Projektas puikiai atliepia poreikį gyventi ramybės oazėse gamtos prieglobstyje nenutolstant nuo strateginių miesto taškų.

Daug dėmesio skiriama projektui parenkant kokybiškas medžiagas ir ilgaamžius interjero sprendinius. Pastatą puoš malto akmens plytelių fasadas, vos įėjus pasitiks išskirtinės išvaizdos laiptinės, saugumą užtikrins išmani įėjimo kontrolė su vaizdo stebėjimo funkcija. Planuojama išpuoselėta ir projekto aplinka – suprojektuotas uždaras ir itin erdvus bei gausiai apželdintas kiemas.

Apie aukštesnę projekto klasę byloja ir nedidelė jo apimtis tik kiek daugiau nei 60 būstų, dėl ko kaimynystė taps jaukesnė.

Žiūrėti projektą.

Projekto adresas

Vileišio g. 27A