Gyvenamieji projektai / Įgyvendinti / Prie Vilnelės

Prie Vilnelės

Imdamiesi šio projekto iš karto žinojome, kokiems žmonėms jis bus skirtas. Iš karto supratome, kad kairysis Vilnelės krantas šalia Markučių – tai ypatinga vieta, kuri padės jiems atrasti taip reikalingą balansą. Dabar nebūtina pasirinkti, ką labiau mėgsti: miestą ar gamtą. Kartais galime norėti pasinerti į miesto šurmulį, bet grįžti namo ten, kur istorinis parkas, ežerėliai, miškas, upė. Ne taip dažnai sostinėje pasitaiko galimybių šiuos du dalykus suderinti.

Mes be abejo dėkingi išskirtinei vietai. Šioje teritorijoje vyksta savivaldybės inicijuota didžiausia atgimimo programa, pavadinimu „Architektūros parkas“. Jos tikslas – nebereikalingą 78 ha pramoninę teritoriją paversti nauja miesto centro dalimi. Nuostabu, kai į pamirštas erdves su tokia gaivališka jėga sugrįžta gyvenimas, o mes esame šios kūrybinės revoliucijos dalis.

Projekte „Prie Vilnelės“ dirbame su patyrusiais architektais, kurie apie šią vietą ir sumanymą kalba su tokiu pat užsidegimu. Kartu siekiame, kad čia kuriami butai, bendrosios erdvės, kiemai alsuotų juos supančios gamtos reljefais, kontūrais, spalvomis ir visi galėtų mėgautis šios išskirtinės aplinkos privalumais. Tai išties paprasta, kai viskas subalansuota gyventi jūsų ritmu.

Rinktis projekto butus

Projekto adresas

Pakraščio g. 10