Gyvenamieji projektai / Įgyvendinti / Ozo parkas V etapas

Ozo parkas V etapas

Kiekvieno šiuolaikiško didmiesčio gyventojo noras – turėti savo kampelį, savo laisvę, kurioje jis galėtų lengviau kvėpuoti, pamiršti kasdienius darbus, rūpesčius ir mėgautis ramia, harmoninga aplinka. „Ozo parkas“ – tai tarsi atskiras, nedidelis miestas, kuriame gyvenimas teka kiek kitokia vaga.

Nors esate visai šalia centro, apsupti parduotuvių ir pramogų arenų, – protingai išdėstyta „Ozo parko“ namų architektūra sudaro uždarą gyvenvietę, kurios epicentras – 9 hektarų parkas. Betoną ir triukšmą akmirksniu pakeičia žaliuojantys takeliai, ežerai ir paukščių čiulbėjimas, kuris tampa tikra atgaiva po ilgos dienos.

Projektas sukurtas tam, kad išpildytų kiekvieno didmiesčio gyventojo norą – darbų kupinoje kasdienybėje atrasti laiko sau. Parke įrengti pasivaikščiojimų ir dviračių takai, teritorijoje išsidriekusios pievos ir patogios poilsio zonos suteiks galimybę laisvalaikį leisti čia pat, nenutolus nuo namų. Galite eiti pasivaikščioti, surengti šeimos pikniką ar pasinaudoti pirmuoju Vilniuje diskgolfo aikštynu – vietos užteks visiems.

„Ozo parkas“ – Tavo žaliasis miestas.

Projekto adresas

Vilnius, Jurgio Lebedžio g. 1