Gyvenamieji projektai / Įgyvendinti / „Linkmenų ežerai” III

„Linkmenų ežerai” III

Linkmenų ežerai

Mūsų santykis su gamta visada buvo be galo stiprus, sinergiškas ir būtinas tam, kad jaustume pilnatvę. Galvodami apie žmogaus prigimtį ir jo poreikius šiandieniniame urbanistiniame pasaulyje, sukūrėme jaukų ir žalią gyvenamųjų namų kvartalą Linkmenų gatvėje, visai šalia natūraliai susiformavusių ežerėlių.

Už jūsų langų – gamtos ramybė, o namuose – erdvė ir patogumas. Projektas turi viską, ko reikia ne tik komfortiškam gyvenimui, bet ir kokybiškam poilsiui. Tai uždara ir saugoma teritorija, šilti, ekonomiški mažaaukštės statybos namai ir prižiūrėta pievelė su išpuoselėtais želdiniais bei mažiesiems įrengtomis šiuolaikiškomis žaidimų aikštelėmis.

Nors „Linkmenų ežerai“ primena atokų užmiestį, kuris žavi erdvumu ir privatumu, jūs neprarandate visų gyvenimo mieste privalumų. Netoliese jūsų – darželiai, mokyklos, jaunimo centrai ir kūrybinės dirbtuvės, o pėsčiomis galėsite pasiekti visas populiariausias prekybos, laisvalaikio ir pramogų vietas: „Compensa“ koncertų salę, „Siemens“ areną, prekybos centrus „Europa“, „Ozas“ ir „Rimi“.

„Linkmenų ežerai“ – įkvėpti gamtos. Sukurti gyvenimui.

Projekto adresas

Vilnius, Linkmenų g. 58