Gyvenamieji projektai / Parduodami / Go life

Go life

Kuriame projektą veržliems, spontaniškiems ir atviriems žmonėms, kurių kiekviena gyvenimo diena yra verta istorijos. Tiems, kam nuolat pritrūksta valandų dienoje, nes norisi nuveikti tiek daug, suderinti darbą ir laisvalaikį, kopti karjeros laiptais, pramogauti, išmėginti naujas patirtis, pajausti, kad iš tiesų gyvena!

Laisvalaikio gamtoje nebereikia planuoti – jis čia pat, kieme. Kai vos suspėji gyventi savo paties nustatytu ritmu, namus supanti aplinka ir vieta mieste tampa pagrindiniu prioritetu. Gali per akimirką atsidurti ant suoliuko Ozo parke ir gerti kavą, išeiti pasivaikščioti su savo keturkoju draugu ar tęsti darbus su kompiuteriu medžių paunksmėje.

GO life kvartalas nurimsta vos kelioms valandoms per parą. Jau visai netrukus nuo ryto aušros į šalia esančius sporto klubus sugrįš sveiko gyvenimo būdo šalininkai. Dienomis, didžiuliuose prekybos centruose pramogaus bei apsipirkinės poros, draugai bei šeimos. O ką jau kalbėti apie išsiilgtus koncertus arenoje ar poilsį vandens pramogų parke. Visa ši miesto gyvenimo atmosfera apsups tave kelių minučių spinduliu ir niekada nereikės sukti galvos, kur pastatyti automobilį.

Laužome visus nusistovėjusius standartus, didelį dėmesį sutelkiame ne tik būstui, bet ir jį supančiai aplinkai. Kiemus įrengiame taip, kad galėtum mėgautis visomis saulėtomis dienomis gryname ore! Čiupti kavos puodelį ir prisėsti ant išmaniųjų suoliukų, grožėtis aplinka bei skaityti knygas ar pasveikinti saulę jogos pratimais čia pat pievelėje. Nebereikia keliauti iki gamtos, nes ši supa tavo namus!

Žiūrėti projektą

Projekto adresas

Vito Gerulaičio g. 4