Gyvenamieji projektai / Parduodami / Baltupis

Baltupis

„Baltupis“ yra trijų architektų komandų – „Unitectus“, „SP architektų grupė“ ir „Trys A. M.“ – kūrybos vaisius, gimęs išvien su nauja Vilniaus miesto vizija. Daug potencialo turinčioje miesto dalyje iškilsiančio „Baltupio“ išskirtinumui išgauti jie pasiūlė individualią urbanistinę tūrių kompoziciją, kai formuojami atskiri nedideli kvartalai su uždarais kiemais bei privačių ir viešų erdvių sąranga.

Gyvenamųjų namų kvartalas „Baltupis“ į rinką įsilies unikaliu konceptu, kuris leis patenkinti skirtingus būsimų gyventojų poreikius. Naujakuriams pasiūlysime skirtingo tipo būstus – nuo „penthouse“ stiliaus butų ir loftų su aukštomis lubomis iki butų su terasomis ir miesto kotedžų su privačiais kiemeliais.

Atskirus projekto kvartalus jungs viešos erdvės, bendros stilistikos želdiniai ir mažosios architektūros elementai. Su kasdienybe draugaujantys sprendimai padės būti balanse
tarp savo namų sienų ir jaukaus bendruomenės šurmulio bei fantazijos neribojančios architektūros fone kurti savo gyvenimus ir istorijas.

Žiūrėti projektą

Projekto adresas

Didlaukio g. 45B ir 53