Naujienos

Pro „Šventosios vartus“ – į naujai atrastą poilsį Lietuvoje

Grįžti į naujienų sąrašą

Nekilnojamojo turto bendrovė „Realco“ rinkai pristato unikalų projektą Šventojoje, šalia miestelyje esančio jūrų uostelio. „Šventosios vartai“ – tai būstų poilsiui kvartalas, kurį iš kitų projektų pajūryje išskiria ypatinga galimybė įsikurti tiesiog šalia Baltijos jūros ir Šventosios upės. Išskirtinėje teritorijoje įkurdintus mažaaukštės statybos namus ir juose įrengtus apartamentus galima apžiūrėti bet kuriuo metu – potencialūs klientai jau dabar kviečiami apsilankyti naujai iškilusiame kvartale ir pajusti gyvenimo ant jūros kranto atmosferą.

„Daugiausia investuojame Vilniaus mieste, tačiau ši Baltijos pajūrio vieta mūsų dėmesį patraukė unikalumu – ji apsupta vandens iš trijų pusių, apartamentų pastatai – prie pat paplūdimio. Lietuvos paplūdimio ruožas nėra didelis, taigi tokių vietų, kur gali įsikurti ir pro langą matyti jūrą ir į ją įtekančią upę – tikrai reta. Regis, klientai irgi įvertino šiuos privalumus – sulaukiame nemažai užklausų“, – sako „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Poreikis antrajam būstui

„Šventosios vartai“ – ypatingo privatumo aura apgaubta poilsio vieta pajūryje – šiemet įgijo ir naują prasmę. Nekilnojamojo turto sektoriuje pastaruoju laikotarpiu dar labiau išryškėjo tendencija, kuomet žmonės aktyviai dairosi antrojo, poilsiui ar darbui per nuotolį skirto, būsto Lietuvoje. Tokių būstų, kuomet įsikurti galima tiesiog jūros pašonėje, pasirinkimo tikrai nėra daug, taigi potencialūs pirkėjai nauju žvilgsniu įvertino nekilnojamojo turto kompleksą, įrėmintą Šventosios upės ir Baltijos jūros.

„Jau ir anksčiau jautėme, kad klientų galvose sukasi mintys apie antrą būstą atostogoms – juk nebūtina visuomet sėsti į lėktuvą ar automobilį kelionei už tūkstančių kilometrų tam, kad paatostogautume. Šiemet ši idėja išsikristalizavo iki realių klientų poreikių ir lūkesčių. Šiemet įsitikinome, kad antrasis būstas praverčia ne vien poilsiui, bet ir tiesiog aplinkai pakeisti, kuomet situacija tampa neprognozuojama. Mums tikrai smagu žinoti, kad  galime dabar pat sureaguoti į šiuos lūkesčius“, – priduria J. Dovidonis.

„Šventosios vartai“ – ideali vieta įsikurti mėgstantiems vandens pramogas: tam yra visos sąlygos tiesiog apartamentų pašonėje.

Poilsis ištisus metus

Klientai, su kuriais kalbasi bendrovė, būstą Šventojoje regi ne tik kaip vietą vasarai praleisti – jie ketina čia laiką leisti ir žiemą, atokiai nuo didmiesčių triukšmo, o svarbiausia – šalia nepakartojamos ir paslaptingos Baltijos jūros, kurios vaizdas atsiveria tiesiog pro panoraminius langus.

Į Šventąją vilioja ir patrauklus susisiekimas – norint atvykti į miestelį, nebūtina sukti galvos dėl keltų ir eilių prie jų. Patį miestelį ir jame įsikūrusius „Šventosios vartus“ lengva pasiekti automobiliu ar dviračiais, kurių takai vingiuoja pajūriu.


„Šventosios vartuose“ pirkėjams siūloma per 90 apartamentų, jų pasirinkimas – įspūdingas: nuo vieno iki penkių kambarių, nuo 34 iki 104 kv. metrų ploto. Viršutiniame aukšte esančiuose apartamentuose įrengtos mansardos, o daugelyje kitų apartamentų – terasos ar balkonai. Į būsto pirkimo paketą įtraukiami  kiekvienam butui skirtos parkavimo vietos bei sandėliukai – apie juos pamąstyta todėl, kad žmonės į pajūrį atsiveža įvairios įrangos vandens ar paplūdimio pramogoms, taigi reikia vietos jai patogiai laikyti. Stovėjimo aikštelės gyventojų automobiliams numatytos po namais, svečių mašinoms – kieme.

Namų komplekso teritorija – privati ir kruopščiai sutvarkyta, pritaikyta kiekvieno būsimo gyventojo poreikiams. Pastatų komplekso aplinkoje užtikrinamas visiškas privatumas – nuo šurmulio ir pašalinių žvilgsnių saugo uždara, atsakingai prižiūrima apartamentų teritorija. Jaukius namus supanti aplinka – nuodugniai sutvarkyta ir pritaikyta šeimos laisvalaikiui, joje įrengtos poilsio zonos su kepsninėmis bei žaidimų erdvės.

Investavo 7 mln. eurų

Į „Šventosios vartų“ projektą „Realco“ investavo apie 7 mln. eurų.  

Kvartalas „Šventosios vartai“ – pirmasis nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Realco“ namų projektas už sostinės ribų. Vilniuje bendrovė sėkmingai vysto išskirtines daugiabučių namų gyvenvietes „Linkmenų ežerai“ ir „Žvėryno panoramos“, o 2018 m. baigė statyti gyvenamųjų namų kvartalą „Ozo parkas“.

Grįžti į naujienų sąrašą