Naujienos

Pradedame butų pardavimus “7 vakarai” projekte Pašilaičiuose

Grįžti į naujienų sąrašą

Pradedame butų pardavimus būsimoje Vilniaus gyvenamųjų namų gyvenvietėje „7 vakarai“. Tarp Pašilaičiuose iškilsiančio kvartalo išskirtinumų – dalis butų yra parduodami su pilna apdaila.

Leidimą statybai gavusi „Realco“, į pirmąjį statybų etapą, kurio metu užaugs du namai, investuoja 6 mln. eurų. Netrukus prasidėsiančios statybos bus baigtos 2022 metų antrąjį ketvirtį. Vėliau iškils dar du daugiabučiai. Naujakuriams iš viso bus pasiūlyti 286 ekonominės klasės butai.

„Orientuojamės į jaunus žmones, ieškančius savo pirmojo būsto, todėl didžiąją dalį butų sudaro kompaktiški 1–2 kambarių būstai. Suklusti turėtų ir tie, kurie neturi laiko ar noro patys rūpintis įrengimu. Specialiai jiems dalį butų įrengsime su visa apdaila“, - sakė „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Buto su pilna apdaila kaina – nuo 61 900 tūkst. eurų. Mažiausia 1 kv. metro kaina sudaro nuo 1554 eurų. „7 vakarai“ namuose bus statomi 1-3 kambarių butai, kurių plotas bus nuo 30 iki 74 kv. metrų.

Namai išsiskirs erdviais balkonais ir terasomis ant stogo. Šalia namų bus įrengtos 294 antžeminės automobilių stovėjimo vietos. Pirmuosiuose aukštuose – garažai su sandėliukais ir apie 20 skirtingų komercinių patalpų.

Kvartalą projektuojančio bendrovės „313 architects“ architekto Justino Žalio teigimu, „7 vakarai“ namai pasižymės subtilia ir ergonomiška architektūra, ypač žemu užstatymo tankumu.


Pavadinimas „7 vakarai“ sufleruoja, kad šiame kvartale bus sudarytos galimybės jaukiai leisti vakarus, todėl „Realco“ ypatingą dėmesį skirs aplinkotvarkai.

Erdviame kieme netrūks gausios augalijos ir užsiėmimų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tarp suplanuotų veiklų – stalo futbolo ir stalo teniso stalai, lauko šachmatų aikštelė. Kvartalo teritorijoje planuojamos dvi vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonos su treniruokliais. 

Naujoji gyvenvietė „7 vakarai“, kuri įsikurs Budiniškių g. 2 ir 6, pasižymės patogiu susisiekimu Vakariniu aplinkkeliu ir išvystyta infrastruktūra. Aplinkui netrūksta mokyklų, vaikų darželių, medicinos įstaigų, prekybos centrų.

Grįžti į naujienų sąrašą