Naujienos

Ozo parkas atviras visiems, norintiems laisvalaikį leisti po atviru dangum

Grįžti į naujienų sąrašą

Pirmadienio vakarą vasaros projektą Ozo parke užbaigė simbolinis saugaus eismo renginys vaikams, kurį pravedė Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Liliana Malinovskaja, o jai talkino Vilniaus Savivaldybės Viešosios tvarkos pareigūnės.

Gausiai susirinkusiems vaikams pareigūnė demonstravo mokomuosius filmukus, priminė pagrindines saugaus elgesio gatvėje taisykles. Vaikai buvo mokomi ne tik saugiai pereiti gatvę, bet ir teisingai segėti atšvaitus, kuriuos taip pat gavo dovanų.

Primename, kad Ozo parke visą vasarą vyko įvairiausi sporto renginiai – treniruotės vaikams ir suaugusiems, kurias organizavo sporto klubas „Get Fit“, buvo galimybė išmokti žaisti sparčiai populiarėjantį Lietuvoje žaidimą diskgolfą.

Gyvūnų mylėtojai buvo pakviesti į šunų dresūros pamokas, kur galėjo išmokti pagrindinių augintinių auklėjimo principų.

Pasimėgauti šiltais vasaros vakarais ir surengti pikniką tiesiog ant žolės padėjo atvykę maisto vagonėliai, pasiūlę ne tik gardžių užkandžių, bet ir paskutinio šios vasaros mados šauksmo – unikalių juodų ledų.

Projektą prasmingai vainikavo Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dieną prisiminti mūsų laisvės kainą pakvietęs D.Ulvydo režisuotas filmas „Emilija ir Laisvės alėjos“, į kurio peržiūrą pabendrauti su žiūrovais atvyko ir filmo prodiuserė Živilė Gallego.

„Labai džiaugiamės, kad renginiai sukvietė išties daug žmonių ne tik iš šalia gyvenančių daugiabučių, bet ir iš aplinkinių rajonų. Sulaukėme daug padėkų ir siūlymų surengti daugiau tokių švenčių. Manome, kad kaimynų piknikas ar kinas po atviru dangumi galėtų tapti tradiciniais vasaros Ozo parko renginiais“, – sakė „Realco“ Pardavimų direktorius Marijonas Chmieliauskas, pridurdamas, kad sėkmingo projekto įkvėpta, bendrovė kitais metais taip pat ieškos būdų, kaip gyventojus paskatinti laiką gamtoje leisti ne tik linksmai, bet ir prasmingai.

Straipsnis publikuotas 15min portale.

Grįžti į naujienų sąrašą