Naujienos

„Linkmenų ežerų“ kaimynai susibūrė į šventę – gyvenvietė užbaigta

Grįžti į naujienų sąrašą

Šeštadienį sostinės „Linkmenų ežerų“ gyvenvietės bendruomenė susibūrė į nuotaikingą kaimynų šventę. Progą artimiau susipažinti pasiūlė faktas, kad visi 829 modernios gyvenvietės butai jau turi savo šeimininkus.

„Akivaizdu, kad šiandien daugiabučių namų bendruomenėms reikia daugiau nei sienų, stogo ir laiptinių. Džiaugiamės, kad jau sutvarkytoje gyvenvietės teritorijoje galime organizuoti panašias šventes. Naujojo Vilniaus kvartalo gyventojai – jauni ir aktyvūs, todėl tikime, kad ši diena taps gražiu startu panašioms kaimynų iniciatyvoms ir ateityje“, - sakė „Linkmenų ežerų“ projekto pabaigtuves surengusios nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovės „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Kompanijos surengtoje šventėje gyventojai buvo kviečiami įvairioms aktyvioms veikloms: lauko mankštai su sporto akademijos GET FIT treneriu, mažųjų keturkojų dresūros pamokėlei. Kokia kaimynų iškyla be pikniko? Išalkusiuosius vaišintis kvietė čia pat įrengti maisto vagonėliai.

Netrūko ir nuotaikingų žaidimų. „Linkmenų ežerų“ vystytojai kartu su gyventojais rinko geriausią kaimyno savybę, linkėjo vieni kitiems tolerancijos ir draugiškumo, dalyvavo loterijoje.

„Net neabejoju, kad artimesnis linkmeniečių bendravimas ateityje pasitarnaus ne tik švenčiant, bet ir sprendžiant kasdienius klausimus tarp kaimynų“, - įsitikinęs J. Dovidonis.

„Realco“ į kvartalo „Linkmenų ežerai“ statybas ir jos infrastruktūrą nuo 2015 metų investavo 38 mln. eurų. Gyvenvietė mažai kam žinomoje Šnipiškių rajono vietoje, kuri anksčiau buvo apleistais griuvėsiais, pastatyta trimis etapais per penkerius metus. Naujakuriai puikiai įvertino projektą, kuris tapo sėkmingu „Realco“ statiniu.  

Ne tik statyti, bet ir suburti bendruomenes gyvam bendravimui. Šiai tradicijai „Realco“ yra ištikima visuose savo įgyvendinamuose gyvenamuosiuose projektuose.

Tarp bendrovės surengtų švenčių kaimynams – kalėdinės eglutės, rudenėlio šventės, saugaus eismo mažiesiems ir augintinių dresūros pamokėlės, kino po atviru dangumi, įvairios sporto iniciatyvos. Jose turėjo progų dalyvauti „Ozo parko“ kaimynai.

Grįžti į naujienų sąrašą