Naujienos

Baigta „Linkmenų ežerai“ gyvenvietės plėtra

Grįžti į naujienų sąrašą

Baigta „Linkmenų ežerai“ gyvenvietės plėtra

Nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė „Realco“ Vilniuje užbaigė daugiabučių namų kvartalo „Linkmenų ežerai“ statybas. Kompanija į trimis etapais pastatytos gyvenvietės įkūrimą ir jos infrastruktūrą investavo 38 mln. eurų.

Gyvenvietė iškilo mažai kam žinomoje Šnipiškių rajono vietoje, kuri anksčiau buvo užpildyta apleistais pastatais. „Nepaisant tuometinio vaizdo, mes įžvelgėme šios zonos patrauklumą ir dėl puikios padėties mieste, ir dėl supančios gamtos turiningumo – šalia jos telkšo net 5 natūralūs ežerėliai. Pastačius naująjį kvartalą, į jį buvo nutiestas kelias, įrengti dviračių takai, sutvarkyta šalia esančio ežerėlio teritorija, žaliosios erdvės, šalia namų įkurtos vaikų žaidimų aikštelės ir poilsio zonos. Kadaise apleista miesto teritorija virto viena geidžiamiausių vietų gyventi Vilniuje“, - teigia „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Į šalia esančią teritoriją dėmesį atkreipė ir Vilniaus miesto savivaldybė, kuri šiuo metu įgyvendina Neries senvagės kraštovaizdžio arealų būklės atkūrimo projektą. Jį pabaigus bus sutvarkytos žaliosios teritorijos tarp Linkmenų ir Geležinio vilko gatvių, pritaikant jas gyventojų poilsiui ir laisvalaikiui.

Daugiabučių projektas „Linkmenų ežerai“ įgyvendintas trimis etapais. Pirmasis jų pradėtas vystyti dar 2015 metais. Per 5 projekto vystymo metus iš viso buvo pastatyti 828 nauji butai. Beik visi butai jau turi savo šeimininkus.

J. Dovidonio teigimu, nors pirmieji du projekto etapai buvo itin sėkmingi, tačiau trečiasis pasižymi dar geresniais rezultatais, nes iki statybų pabaigos parduota 90 proc butų. „Girdime, kad žmonės labai vertina kvartalo lokaciją. Jis įsikūręs netoli miesto centro, aplinkui yra visa reikiama infrastruktūra. Gyventojai, rinkdamiesi naujus namus, kreipia didelį dėmesį ir į supančią aplinką. Jiems svarbu, kad netoliese yra parkelis, žalieji plotai, kitos poilsio zonos. Visi šie veiksniai lemia gyvenimo kokybę mieste“, - pasakoja Julius Dovidonis.

Naujasis kvartalas išsiskiria savo jaunatviškumu. Čia apsigyvenusių naujakurių amžius 24-32 metai. Daugiausiai tai jaunos poros, ką tik susikūrusios šeimos.

www.linkmenuezerai.lt

Grįžti į naujienų sąrašą