Naujienos

„Realco“ planuose – daugiau nei 500 naujų butų Vilniuje

Grįžti į naujienų sąrašą

Matydama ne vienerius metus trunkančią plėtrą ir siekdama patenkinti naujų būstų poreikį, nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Realco“ skelbia planuojanti dviejų naujų daugiabučių namų kvartalų statybą.

Vakarinėje Vilniaus miesto dalyje, Budiniškių gatvėje, jau netrukus pradės kilti visiškai naujas gyvenamųjų namų kvartalas, jaukiu pavadinimu „7 vakarai“. „Realco“ pardavimų direktorius Marijonas Chmieliauskas pasakoja, kad „tokį projekto apibūdinimą natūraliai nulėmė jo vieta ir šių dienų gyvenimo ritmas. Daugelis žmonių savo dieną praleidžia darbe, vėliau važiuoja į sporto klubą, susitinka su draugais mieste ir tik vakare sugrįžta į namus, kur gali ramiai atsipūsti ir pailsėti jaukioje atmosferoje. Kiekvieno žmogaus vakaras skirtingas, tačiau kone kiekvienam tai maloniausia dienos dalis. Būtent vakare namai atgyja, kai visa šeima juose mėgaujasi vienas kito draugija.“

Pastaruoju metu Vilniuje stebimas naujų, kokybiškų, bet nebrangių būstų poreikis, į kurį ir bus orientuotas projektas „7 vakarai“. Jame numatyti 1-4 kambarių butai, tačiau didžiausias dėmesys bus skiriamas 2 kambarių ekonominės klasės butams iki 45 kv.m, kurie yra populiarūs tarp pavienių pirkėjų ar jaunų šeimų, besidairančių pirmojo būsto. 5-7 aukštų pastatuose planuojama įrengti 280 butų tiek su daline, tiek su pilna apdaila, kuri pastaruoju metu itin vilioja pirkėjus. Ne mažiau patraukli ir būsimo kvartalo lokacija. Jis įsikurs Pašilaičiuose, kurie dėl gana reto apgyvendinimo ir plačių žaliųjų plotų laikomi vienu švariausių miesto rajonų. Nepaisant to, Pašilaičiai pasižymi gerai išvystyta mokyklų, darželių, gydymo įstaigų ir prekybos centrų infrastruktūra, o dėl patogaus viešojo transporto bei netoliese esančio Vakarinio aplinkkelio gana paprasta pasiekti kitus miesto rajonus.

„Realco“ planuoja, kad naujus ekonominės klasės būstus kvartale „7 vakarai“ būsimieji naujakuriai galės įsigyti jau nuo 2020 m. antrojo ketvirčio.

Ieškantiems išskirtinės vietos – būstas Markučiuose

Kitas „Realco“ planuojamas naujų būstų kvartalas įsikurs Markučiuose, Pakraščio gatvėje. Taip dar viena apleista Vilniaus teritorija prisikels naujam gyvenimui.  Projektas „Prie Vilnelės“ turėtų pritraukti tiek šeimas, tiek ir jaunas poras, ieškančias būsto išskirtinėje Vilniaus vietoje. Bene patraukliausia naujojo kvartalo savybė yra jo lokacija mieste ir šarmo kupinų rajonų kaimynystė.  Visai čia pat esantis Senamiestis niekada neleis nuobodžiauti, nes visos aktyvios veiklos, renginiai, koncertai, restoranai ir miesto šurmulys bus pasiekiami ranka. Vos už keliolikos minučių pėstute įsikūręs bohemiškasis Užupis.

Projektas „Prie Vilnelės“ sukurtas žmonėms, tvirtai žinantiems, ko nori gyvenime, vertinantiems kokybišką poilsį ir turiningą laisvalaikį. Gamtos, žaliųjų plotų ir parkų apsupti namai pakels gyvenimo kokybę į kitą lygį. Malonūs rytiniai bėgiojimai Vilnelės pakrante, vakariniai pasivaikščiojimai Pavilnių regioniniame parke ar žaidimai su vaikais pievelėje – tai pramogos, kurias sau galės leisti būsimo kvartalo gyventojai.

Planuojama projekto „Prie Vilnelės“ būstų pardavimo pradžia – 2020 vasarą. Kvartale numatyta įrengti 218 butų bei komercines patalpas. Būsimiems naujakuriams bus pasiūlyti tiek 1-2 kambarių, tiek ir didesni 3-4 kambarių butai su vaizdais į Vilnelės upę ir terasomis ant stogo.

Vilniaus miestas auga, o nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė „Realco“ džiaugiasi ne tik galėdama pasiūlyti naujų kokybiškų būstų naujakuriams, bet ir tuo, kad jau ne vienerius metus prisideda prie apleistų ar ilgus metus nenaudojamų erdvių atgaivinimo. Patrauklus, tvarkingas ir patogus miestas – tokia kiekvieno gyventojo ir verslo vizija.

Grįžti į naujienų sąrašą